EN

CBC položilo základ pre nové centrum mesta – zónu Nové Nivy.

Vitajte v komunite firiem, start-upov a miestnych obyvateľov, kde vytvárame živé a moderné centrum mesta so všetkým, čo od neho očakávate.
Zistiť viac

Charakteristika projektu

CBC I-II spája exkluzivitu historického centra Bratislavy s výhodami, ktoré môže ponúknuť len najmodernejší kancelársky projekt.

Dvojica budov s celkovou prenajímateľnou plochou cca 39 000 metrov štvorcových ponúka exkluzívne kancelárie vysokého štandardu so službami, ktoré poznáte z prvotriednych projektov, ako je concierge, bikesharing či mobilná aplikácia More s mnohými funkcionalitami.

Ide o žiadané administratívne budovy vzhľadom na polohu na Karadžičovej ulici a na to, že sú súčasťou Nových Niv. Ďalšou dôležitou vlastnosťou je skutočnosť, že sa nachádzajú v tichej, dobre vybavenej štvrti.

 

 

CBC I

570 – 2190 m2
Typické podlažie
25 300 m2
Celková prenajímateľná plocha
Zistiť viac

CBC II

850 – 2000 m2
Typické podlažie
13 200 m2
Celková prenajímateľná plocha
Zistiť viac
Kancelárske priestory
vysokého štandardu
33 000 m2
prenajímateľná plocha
V centrálnej biznisovej
štvrti blízko centra
640 podzemných a 90 vonkajších
parkovacích miest

Vitajte v zóne

Nové Nivy sú prelomový ekosystém rodiaci sa na zrevitalizovanom “brownfielde” v lokalite Mlynských nív.

Vitajte v komunite korporácií, startupov, obyvateľov aj turistov, kde spolu tvoríme živé a moderné centrum mesta so všetkým, čo od neho čakáte.

Polyfunkčné projekty
v jednej ucelenej zóne
Revitalizácia niekdajšieho
„brownfieldu“
 na moderný downtown
Mestotvorné projekty ktoré
zabezpečia život v zóne 24 h denne
Nielen hardware (budovy, cesty), ale
aj “software”
 v jednej ucelenej zóne
Podpora pre komunitu a biznis
s cieľom podporovať inovácie a produktivitu

Firmy v zóne

Byť súčasťou Nových Nív je skvelý pocit.
Zistite to s nami

Štandard budovy

Služby concierge
Bike-sharing
Prirodzené vetranie
Tepelný komfort
Napájanie a kabeláž
Všetky druhy kabeláže, ktoré potrebujete na to, aby ste sa dokázali venovať svojej práci. Dátové rozvody, silnoprúd, slaboprúd, zbernicové systémy či podlahové krabice sú u nás samozrejmosť.
Podhľady a osvetlenie
Svetlo je jedným z hlavných kritérií efektívnej práce. Okrem prirodzeného svetla z veľkých okien sa o dostatok svetla starajú aj svietidlá kategórie II so 60° optikou prispôsobenou pre počítačové pracoviská.
Kúrenie, chladenie, vzduchotechnika
Overené riešenia rozvodov vzduchu zabezpečujúcich čerstvý a tepelne upravený vzduch vhodne dopĺňa možnosť vetrania z fasády. Ovládanie systému kúrenia a chladenia je zabezpečené jedným ovládačom v ľubovoľne zvolených celkoch.
Bezpečnosť
Je našou prioritou, aby ste sa u nás cítili bezpečne a zároveň, aby ste sa vedeli vy aj vaši kolegovia komfortne pohybovať všade, kde potrebujete. O vašu ochranu sa starajú bezpečnostné kamery, plášťová ochrana, elektronická protipožiarna signalizácia, ale aj strážna služba prítomná 24/7.

Kto sme

HB Reavis je je medzinárodný poskytovateľ pracovného priestoru s viac ako 30-ročnými skúsenosťami a know-how v oblasti nehnuteľností, ktorý prostredníctvom svojich riešení vytvára pozoruhodné zážitky.

Navrhujeme, budujeme a spravujeme všetko od centrál a obchodných centier po kancelárie a coworkingové priestory tak. Užívatelia a miestne komunity sú stredobodom každého rozhodnutia.

O nás
66 500
Ľudí pracuje v našich projektoch
100 500
Návštevníkov denne v našich budovách
450
Klientov
1.5 mil. m2
Odovzdaných priestorov